Dostawa towarów ze sklepu IKEA do domu

Artykuły

Jak skompletować idealną zastawę stołową w dobrej cenie?

Zastawę stołowa wymieniamy co kilka lat. Jak wybrać efektowną a zarazem uniwersalną i niedrogą zastawę stołową?

Zastawa stołowa – na co dzień i na specjalne okazje

Planując zakup zastawy, powinniśmy zastanowić się, do czego ma nam służyć. Zastawa, którą będziemy używać na co dzień nie musi być bardzo wystawna. Najważniejsze, by dobrze nam służyła i pasowała do wystroju naszej kuchni, jadalni czy mieszkania. Elementy zastawy codziennego użytku będą się różniły od tej na specjalne okazje.

Zastawa na specjalne okazje składa się z większej ilości elementów. Powinna być także atrakcyjna i orginalna od tej używanej na co dzień.

24-02-2015
Wybieramy dywany - na co zwrócić uwagę przy jego zakupie

Dywan na podłodze sprawia, że wnętrze nabierze przytulności i ciepła – na pewno znasz to przyjemne uczucie, gdy pod stopami masz mięciutki dywan. Jednak często w domach dywan wcale nie wygląda dobrze – wszystko przez jego niewłaściwe dobranie. Podpowiadamy, jak dobrać dywan do wnętrza :)

KOLOR

Dobranie odpowiedniego dywanu do wnętrza wcale nie jest łatwe. Wybór dywanów na rynku jest ogromny, możesz przebierać w tysiącach wzorów dywanów, a każdy wzór to kolejne tysiące kolorów!

Dobierz kolor dywanu do wnętrza stosując tę samą gamę kolorystyczną – czyli cała paleta jednego koloru. Na przykład do niebieskiego wnętrza możesz dobrać dywan błękitny, niebieski bądź granatowy.

17-02-2015
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Kliknij [Zgadzam się], aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij [Polityka prywatności], aby dowiedzieć się więcej, w tym jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.